Donáška

Donášku jedla si môžete objednať domov, či do firmy v týchto častiach Bratislavy:

  • Bratislava Nové Mesto

  • Bratislava Staré Mesto

  • Petržalka (severná časť – Digital Park a Aupark a blízke okolie)

  • Bratislava Ružinov

  • Bratislava Prievoz

  • Bratislava Patrónka

Minimálna hodnota objednávky v oblastiach Nové Mesto, Ružinov, Prievoz, Trnávka a Zlaté Piesky je 6,50 eur. Cena doručenia jedla je 1,5 eura na objednávku.

Minimálna hodnota objednávky v oblastiach Staré Mesto, Patrónka, Kramáre a severná časť Petržalky je 10 eur. Cena doručenia jedla je 2 eurá na objednávku. 

Vyzdvihnutie jedla je možné na adrese našej prevádzky: Za stanicou 3, Bratislava Nové Mesto

Donášku vykonávame len počas našich otváracích hodín, v prípade, že máte záujem o cateringové služby, kontaktujte nás, prosím, na našom tel. čísle alebo emaili.

Približný čas dodania v prípade expresnej objednávky je 30 až 90 min. od objednania, v prípade niektorých špecialít sa môže čas dodania líšiť, v takom prípade je uvedený pri konkrétnom jedle v objednávkovom formulári alebo na webe.

Rozvoz obedového menu je medzi 10.30 – 14.00 h.

Platba je možná v hotovosti alebo gastrolístkami, pre možnosť online platby kartou môžete využiť objednávku cez nás profil na webe Bistro.sk.

Naše jedlá dodávame v plastových recyklovateľných obaloch, z ktorých vám jedlo nevytečie a jednotlivé zložky sa navzájom nemôžu premiešať. Obaly umožňujú prihrievanie v mikrovlnnej trúbe v prípade, že sa rozhodnete ich neskonzumovať hneď po doručení. Všetky naše obaly spĺňajú hygienické normy.

Ceviche prepravujeme v chladených boxoch, vzhľadom na to, že ide o čerstvú surovú rybu, odporúčame ho skonzumovať čo najskôr po doručení.

Jednorazové príbory nie sú obsahom balenia, v prípade, že potrebujete príbor, kuriér vám ho pribalí (bez poplatku).

donáška
Ceviche de pato