Bistro

Otváracie hodiny:

pondelok – piatok 10.00 – 19.00

Nové peruánske bistro pod taktovkou nášho šéfkuchára Bekera Pariachiho v historickom centre Žiliny. Bistro sa bude špecializovať na čisto tradičné peruánske jedlá a nápoje. Náš koncept je postavený na minútkovej kuchyni doplnenej dennými špecialitami. Napriek označeniu bistro, sa u nás poctivo varí, nie sme fast food. Bistro je to len veľkosťou, nie kvalitou. Dúfame, že u nás strávite príjemné chvíle pri fantastickom jedle v prostredí, ktoré vás pohladí na duši.

Prevádzka sa nachádza pod arkádami Hodžovej ulice, ktorá ústi do Mariánskeho námestia. Kapacita bistra je 14 miest v interiéri, vonku nájdete aj niekoľko stolíkov na príjemné posedenie pod laubňami pred bistrom.

Na jedálnom lístku nájdete peruánske špeciality studenej kuchyne a rôzne rybie klasiky, ako je napríklad ceviche, národné jedlo Peru zaradené aj do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Okrem jedál z jedálneho lístka budeme každý deň ponúkať počas obeda jedno hotové jedlo, aby sme Vám postupne predstavili klasickú peruánsku kuchyňu, ktorá je mimoriadne rozmanitá a bohatá na receptúry.

Z nápojov sa môžete tešiť na peruánske klasiky vo forme nealkoholických i alkoholických nápojov.